fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Jepet me qira apartament 3+1 tek Liqeni Thate

500 euro/muaj
Liqeni Thate, Tirane, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira apartament 3+1+2 banjo+2 ballkone dhe një garazh. Apartamenti ka një siperfaqe 130 m2 dhe ndodhet në katin e katërt të një pallati të ri. Ka pamje të mrekullueshme nga Liqeni i Thatë (është në vijën e parë). Apartamenti ka të instaluar kuzhinën dhe është i pamobiluar. Ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës. Zona karakterizohet si shume e qetë dhe e paster për të banuar.
Jepet me 500 euro/muaj.
Per me shume info, na kontaktoni

Shikime Total: 41 , Shikime Sot 1 

Adresa: Liqeni Thate, Tirane
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Afghanistan
Id E Pronës: 44589
Çmimi: 500 euro/muaj
Sipërfaqja e Pronës: 130 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 130 m2
Dhomat: 4
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
ID E Pronës: 13264
Kati: katert
Kate Totale: 4
Garazh: nje garazh
Konstruksioni: Tulla
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta

Listime të Ngjashme

krahasoni

Jepen me qira apartamente prane RTSH Tirane

12 euro per m2
5
dhoma gjumi
5
tualete
332 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
10 Nëntor, 2022
krahasoni

Jepet me qira nje apartament ne RR. M. Shyr...

350 euro/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
52 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
krahasoni

Jepet me qira apartament 3+1 me 350 euro/mua...

350 euro/muaj
75 m2
sipërfaqja
16 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni