fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Roadmap Satellite Hybrid Terreni My Location Fullscreen
Advanced Search

Jepet me qira Kapanon ne Vore me 1700 euro/muaj

1.700 euro/muaj
Vore, Tirane, ,
shto tek të preferuarat

Jepet me qira Kapanon ne Vore me 1700 euro/muaj

Phone:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Property Description

  Jepet me qira kapanon me siperfaqe 390m2 dhe me nje shtese 55m2 si dhe me 480m2 obor per parkime. Ambienti ndodhet ne hyrje te Vores. Eshte shume i pershtatshem per cdo lloj biznesi, por aktualisht perdoret si servis.
  Jepet me qira mujore me 2000 euro neto (tatimin ne burim ta paguaj qiramarresi) nqs do te mbahen dhe pajisjet e servisit (5 ura, kompresor,etj).
  Nqs do te perdoret per qellime te tjera qiraja mujore eshte 1700 euro/muaj.
  Per me shume info, na kontaktoni

  Loading

  Address: Vore, Tirane
  City:
  Area:
  Shteti/Qarkut:
  Country: Shqipëria
  Property Id: 44586
  Price: 1.700 euro/muaj
  Property Size: 390 m2
  Property Lot Size: 870 m2
  Rooms: 1
  Bedrooms: 0
  Bathrooms: 1
  ID E Pronës: 133367
  Kati: 1
  Kate Totale: 1
  Konstruksioni: Konstruksion Metalik
  Statusi: I disponueshëm
  Dokumentat: Dokumenta të rregullta
  walscore24 / Car-Dependent more details here
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
    Me respekt, MARSIAL Real Estate!
    Agjensia juaj e Pronave!

   • Mortgage Calculator

   Krahasoni