fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet apartament 1+1, 54 mije euro, Porti i Jahteve, Orikum, Vlore

54.000 euro
Rruga Nacionale Vlore-Orikum, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

OKAZION!!!
Apartament 1+1 ne shitje ne katin e pare te nje pallati te sapo ndertuar. Siperfaqja e apartamentit eshte 48m2.

Poshte apartamentit eshte nje siperfaqe prej 40m2 e cila mundet t’i bashkelidhet apartmentit.

Gjithashtu, pjese e prones eshte edhe 1/18 pjese e nje lulishteje rreth 500m2. Pallati i ngjan nje vileje private, i rrethuar me kopesht me lule dhe me ambjente te tjera argetimi dhe parkimi. Ambient shume i qete dhe i paster.
Ndodhet perballe Portit te Jahteve Orikum ne ane te rruges nacionale,vetem 200metra larg detit.
Shitet i pamobiluar.

Cmimi eshte nen vleren e zones, vetem 54mije euro i padiskutueshem.
Per me shume informacion, na kontaktoni ne numrin e telefonit.

Shikime Total: 510 , Shikime Sot 6 

Adresë: Rruga Nacionale Vlore-Orikum
Qyteti: ,
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43556
Çmimi: 54.000 euro
Sipërfaqja e pronës: 48 m2
Dhoma: 2
Dhoma : 1
Tualete: 1
Kati: 1
Kate Totale: 4
Tualete: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso

Apartament 2+1 per Shitje, Skelë, Vlorë

60.000 Euro
2
dhoma
1
tualete
82 m2
sipërfaqja
August 6, 2021
krahaso
Shitur

Shitet Apartament 1+1 ne Radhime Vlore per 5...

50.000 euro
1
dhoma
1
tualete
55 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
January 27, 2021
  • Rivendosni fjalëkalimin

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Instagram

    • Facebook

    Krahasoni