fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Shitet apartament 150m2, prane Kopshtit Botanik

155.000 euro
Kopeshti Botanik , ,
shto tek të preferuarat

Shitet apartament 150m2, prane Kopshtit Botanik

Telefoni:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Përshkrimi I Pronës

  Shitet nje hyrje prane Kopshtit Botanik me nje siperfaqe 150m2.

  Apartamenti eshte I pajisur me oxhak, me system ngrohje dhe ftohje chiller. Ka tarrace dhe ballkon.

  Eshte I kompletuar me gjithcka. Ne dipozicion ka dhe nje garazh personal qe ndodhet ne katin e dyte me dy dritare. Garazhi ka siperfaqe 31m2 dhe eshte me qepen me pult.

  Cmimi I negociushem.

  Loading

  Adresa: Kopeshti Botanik
  Qyteti:
  Shteti/Qarkut:
  Shtet: Albania
  Id E Pronës: 20147
  Çmimi: 155.000 euro
  Sipërfaqja E Pronës: 150 m2
  Sipërfaqja e truallit të Pronës: 0 m2
  Dhomat: 3
  Dhoma gjumi: 2
  Tualete: 1
  Kate Totale: 1
  Statusi: Available
  Parket
  Kuzhine
  Ashensor
  Ajer i Kondicionuar
  walscore56 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

  Listime të Ngjashme

  krahasoni
  Listim i Ri!

  Shitet Apartament 2+1, Linzë, Tiranë

  110.000
  2
  dhoma gjumi
  2
  banjo
  107 m2
  Sipërfaqja
  26 Maj, 2024
  krahasoni
  Ekskluzive

  Shiten 4 Apartamente 3+1, Akses Tirana, Tira...

  153.600
  3
  dhoma gjumi
  2
  banjo
  128 m2
  Sipërfaqja
  5 Prill, 2024
  krahasoni
  Rezervuar

  Shitet Apartament, 1+1, Diellon Residence, T...

  Euro/m²
  1
  dhoma gjumi
  1
  banjo
  65 m2
  Sipërfaqja
  17 Janar, 2024
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni