fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Shitet Apartament 195m2 prane Teleferikut

160.000 euro
shto tek të preferuarat

Shitet Apartament 195m2 prane Teleferikut

Telefoni:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Përshkrimi I Pronës

  Shitet apartament 195m2 ne katin 4 te nje pallati prane Teleferikut. Apartamenti eshte e organizuar ne nje sallon te madh, me ambient gatimi te vecante, me 4 dhoma fjetje, dy garderoba te vecanta, dy banja dhe dy ballkone. Pallati ka nje hyrje te dedikuar, te gjelberuar dhe me tre apartamente ne cdo kat. Ka punime cilesore dhe shitet gjysem e mobiluar. Ka sistem ngrohje. Ka garazh me dy vende parkimi.

  Shitet 160 mije euro i diskutueshem. Nuk perfshihet garazhi ne kete cmim. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

  Loading

  Qyteti:
  Shteti/Qarkut:
  Shtet: Afghanistan
  Id E Pronës: 20755
  Çmimi: 160.000 euro
  Sipërfaqja E Pronës: 195 m2
  Sipërfaqja e truallit të Pronës: 0 m2
  Dhomat: 8
  Dhoma gjumi: 4
  Tualete: 2
  Kate Totale: 1
  Garazh: Yes
  Statusi: Available

  Listime të Ngjashme

  krahasoni
  Listim i Ri!

  Shitet Apartament 2+1, Linzë, Tiranë

  110.000
  2
  dhoma gjumi
  2
  banjo
  107 m2
  Sipërfaqja
  26 Maj, 2024
  krahasoni
  Ekskluzive

  Shiten 4 Apartamente 3+1, Akses Tirana, Tira...

  153.600
  3
  dhoma gjumi
  2
  banjo
  128 m2
  Sipërfaqja
  5 Prill, 2024
  krahasoni
  Rezervuar

  Shitet Apartament, 1+1, Diellon Residence, T...

  Euro/m²
  1
  dhoma gjumi
  1
  banjo
  65 m2
  Sipërfaqja
  17 Janar, 2024
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni