fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet shtepi e vjeter me truall ne Farke, Tirane

150.000 euro
Farkë e Madhe, Albania, ,
shto tek të preferuarat

Shitet shtepi e vjeter me truall ne Farke, Tirane

Telefoni:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet shtëpi private e ndërtuar në vitin 1996. Ka 2 dhoma gjumi një sallon, banjo dhe ballkon. Trualli është 800m2. Ka pozicion të bukur pranë Bazes së Helikopterëve. Zona është  e sigurtë, e qetë dhe me ajër të pastërt. Infrastruktura është e re dhe ndodhet shumë afër rreth-rrotullimit të Unazës së madhe në Farkë. Gjithashtu prona ka afërsi me Parkun e Liqenit të Farkës dhe Parkun Kombëtar të Dajtit. Zonë rurale fare pranë qytetit.
Shitet 150 000 euro.
Për më shumë informacion na telefononi në 0698973149.

Shikime Total: 1,375 , Shikime Sot 4 

Adresa: Farkë e Madhe, Albania
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 21054
Çmimi: 150.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 100 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 800 m2
Dhomat: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Kate Totale: 1
Garazh: Yes
Statusi: Available
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni