fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet shtepi e vjeter ne Priske me 3000m2 toke

120.000 euro
,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet shtepi e vjeter ne Priske te Madhe me 3000m2 toke te rrethuar dhe te mbjelle me peme te ndryshme. Eshte e vendosur ne nje pozicion me pamje te mrekullueshme te Tiranes. Ka linje elektrike dhe linje uji te pijshem. Eshte e pershtatshme per ndertim vilash ose shtepi te zakonshme.

Shitet 120 mije euro. Per me shume info, na telefononi ne 0698973149.

Shikime Total: 2,115 , Shikime Sot 1 

Qyteti: ,
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 20539
Çmimi: 120.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 150 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 3.000 m2
Dhomat: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 1500m2 truall industrial ne Rrugen e ...

10.000 leke te reja/m2
1.500 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
16 Shkurt, 2023
krahasoni

Shitet apartament 3+1 tek Teleferiku per 82m...

82.000 euro
3
dhoma gjumi
2
tualete
96 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
16 Shkurt, 2023
krahasoni

Shitet apartament 2+1 tek Kodra Diellit 130m...

130.000 euro
2
dhoma gjumi
2
tualete
82 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
15 Dhjetor, 2022

Krahasoni