fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Shitet 9373 truall prane Aeroportit Rinas

50 euro/m2
Rruga e Aeroportit,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Shitet 9373 m2 truall ngjitur me Aeroportin Rinas. Trualli ndodhet ne vije te pare ne ane te Rruges kryesore qe te con ne Rinas. Trualli eshte i lire dhe kufizohet nga dy rruge kryesore. Eshte ne pozicion te pershtatshem per ndertim hoteli, zyrash etj. Cmimi eshte shume me ulet me cmimin e Zones. Shitet me 50 euro per m2. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Loading

Adresa: Rruga e Aeroportit
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Shtet: Afghanistan
Id E Pronës: 20537
Çmimi: 50 euro/m2
Sipërfaqja E Pronës: 0 m2
Sipërfaqja e truallit të Pronës: 9.373 m2
Dhomat: 0
Dhoma gjumi: 0
Tualete: 0
Garazh: Yes

Listime të Ngjashme

krahasoni
OKAZION

Shitet Shtëpi 1 Kat, Sauk, Tiranë

180.000 Euro
3
dhoma gjumi
1
banjo
144 m2
Sipërfaqja
21 Korrik, 2023
krahasoni
SHITUR

Shitet 1500m2 truall industrial ne Rrugen e ...

10.000 leke te reja/m2
1.500 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
16 Shkurt, 2023
krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

Krahasoni