click to enable zoom
duke u ngarkuar...
We didn't find any results
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain My Location Ekrani i Plotë

0 për 150.000.000

Tipare të tjera
Kërkim i Avancuar

0 për 150.000.000

Tipare të tjera

Shitet shtepi e vjeter me truall ne Farke, Tirane

150.000 euro
Farkë e Madhe, Albania,
add to favorites
Rezultatet e Kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet shtepi private e ndertuar ne vitin 1996. Ka 2 dhoma gjumi nje sallon, banjo dhe ballkon. Trualli eshte 800m2. Ka pozicion te bukur prane Bazes se Helikoptereve. Zona eshte e sigurte, e qete dhe e pastert. Infrastruktura eshte e re dhe ndodhet shume afer rrethrrotullimit te Unazes se madhe ne Farke.
Shitet 150 mije euro.
Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Print Friendly, PDF & Email
Adresa: Farkë e Madhe, Albania
Shteti/Qarku:
Shteti: Albania
ID e Prones: 21054
Çmimi: 150.000 euro
Sipërfaqja e Banesës: 100 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 800 m2
Dhomat: 3
Dhomat e Gjumit: 2
Banjot: 1
Garages: Yes
  • Kërkim i Avancuar

    0 për 150.000.000

    Tipare të tjera
  • Instagram

  • Facebook

Krahaso