fbpx
Të Gjitha Veprimet
Të Gjitha Llojet
Të Gjitha Qytetet
Blloku
Të Gjitha Vendet/Shtetet

Pronat e listuara nëBlloku

krahasoni

Shitet 390m2 Ambient Biznesi ne Bllok, Tiran...

2.000.000 euro
390 m2
Sipërfaqja
1 Shkurt, 2022
krahasoni

Jepet me qira 390m2 Ambient Biznesi ne BLLOK...

5.000 euro/muaj
390 m2
Sipërfaqja
1 Shkurt, 2022
krahasoni
SHITUR

Shitet Ambient Tregtar dhe Biznes i suksessh...

350.000 Euro
1
banjo
103 m2
Sipërfaqja
7 Shtator, 2021
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen Prev Tjetër

Krahasoni