fbpx
Të Gjitha Veprimet
Të Gjitha Llojet
Të Gjitha Qytetet
Stadiumi Dinamo
Të Gjitha Vendet/Shtetet

Pronat e listuara nëStadiumi Dinamo

krahasoni

Jepet me qira ambient 160m2 prane Stadiumit ...

700 euro/muaj
1
banjo
160 m2
Sipërfaqja
2 Shkurt, 2022
krahasoni
SHITUR

Shitet Ambient Tregtar dhe Biznes i suksessh...

350.000 Euro
1
banjo
103 m2
Sipërfaqja
7 Shtator, 2021
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen Prev Tjetër

Krahasoni