fbpx
Të Gjitha Veprimet
Të Gjitha Llojet
Të Gjitha Qytetet
Rruga E Kavajës
Të Gjitha Vendet/Shtetet

Pronat e listuara nëRruga e Kavajës

krahasoni

Jepet me qira nje apartament ne RR. M. Shyr...

350 euro/muaj
1
dhoma gjumi
1
banjo
52 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet Apartament 3+1 dhe verande tek 21 Dhj...

3
dhoma gjumi
2
banjo
163 m2
Sipërfaqja
alba-gerveni
8 Shkurt, 2020
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen Prev Tjetër

Krahasoni