fbpx
Të Gjitha Veprimet
Të Gjitha Llojet
Të Gjitha Qytetet
21 Dhjetori
Të Gjitha Vendet/Shtetet

Pronat e listuara në21-Dhjetori

krahasoni

Jepet me qira apartament 2+1 prane Kryqezimi...

1.000 euro/muaj
2
dhoma gjumi
2
banjo
100 m2
madhësia
5 Shkurt, 2022
krahasoni

Shitet apartament 2+1 dhe garazh mes Bllokut...

155.000 euro
2
dhoma gjumi
2
banjo
108 m2
madhësia
27 Janar, 2022
krahasoni
Kontraktuar

Jepet me qira vile tre katshe tek 21-shi me ...

850 euro/muaj
3
dhoma gjumi
2
banjo
220 m2
madhësia
28 Shkurt, 2021
krahasoni

Shitet Apartament 3+1 dhe verande tek 21 Dhj...

3
dhoma gjumi
2
banjo
163 m2
madhësia
alba-gerveni
8 Shkurt, 2020
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhjen Time Fullscreen Prev Tjetër

Krahasoni