fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Jepet me qira Apartament 2+1 ne Qender te Tiranes per 450euro/muaj

450 euro/muaj
Rruga e Durresit, Tirane, ,
shto tek të preferuarat

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira Apartament 2+1, Sipërfaqja 73m2. Apartamenti aksesohet nga rruga Mihal Duri, dhe është buzë rrugës së Durrësit, shume pranë Qëndrës së Tiranës, vetëm 5 min ecje drejt Sheshit Skënderbej. Apartamenti ndodhet në katin e 4-të të një pallati ekzistues. Ai është i rikonstruktuar, i ndarë në 2 dhoma gjumi, kuzhinë të veçuar, dhe dhomë ndenje. Apartamenti eshte i mobiluar me mobilje stil modern, ka tavane të varura, pllaka qeramike imitim parketi. I gjithë apartamenti, përfshi dhe tualetin, është i ndriçuar me dritë natyrale dhe orientim nga rruga e Durrësit dhe nga rruga Mihal Duri.
Vendndodhja e ben te pelqyeshem, pasi zona është shumë e kërkuar për qiramarrje.
Preferohen familjare, te huaj, por jo studente.
Jepet me 450 euro/muaj, i diskutueshem.
Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë na kontaktoni.

Shikime Total: 350 , Shikime Sot 1 

Adresa: Rruga e Durresit, Tirane
Qyteti:
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43693
Çmimi: 450 euro/muaj
Sipërfaqja e Pronës: 73 m2
Dhomat: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm

Listime të Ngjashme

krahasoni

Jepen me qira apartamente prane RTSH Tirane

12 euro per m2
5
dhoma gjumi
5
tualete
332 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
10 Nëntor, 2022
krahasoni

Jepet me qira nje apartament ne RR. M. Shyr...

350 euro/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
52 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
krahasoni

Jepet me qira apartament 3+1 me 350 euro/mua...

350 euro/muaj
75 m2
sipërfaqja
16 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni