fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Jepet me qira nje vile trekatshe prane Shkolles se Kuqe 1450euro/muaj

1.450 euro/muaj
Rruga Thanas Ziko, Tirane, ,
Shto te të preferuarat

Jepet me qira nje vile trekatshe prane Shkolles se Kuqe 1450euro/muaj

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira nje vile trekatshe prane Shkolles se Kuqe. Vila eshte ndertim i ri ne nje zone te qete. Trualli eshte 250m2. Vila eshte e organizuar ne tre kate, sejcili me nga kater ambiente te ndara dhe nje nje banje. Bodrumi prej 58m2 eshte i ndare ne dy ambiente. Nje perdoret si kuzhine gatimi dhe nje si depo. Ndodhet edhe nje banjo e jashtme. Cdo kat ka nje siperfaqe prej 120m2 (ne formatin e apartamentit 3+1). Ka punime cilesore dhe dritaret jane dopjo xham me material plastik te porsa montuara.
Ka dy porta (nje me dalje ne rrugen kryesore Thanas Ziko, dhe nje me dalje ne rrugice. Ka oborr perpara dhe anash viles. Ka 4 vende parkimi ne oborr te viles. Vila eshte perdorur si shkolle.
Eshte e pershtatshme per zyra, kopesht, shkolle, ose edhe per banim. Nuk eshte e mobiluar.
Jepet me qira mujore 1450euro neto. Preferohen kontratat afatgjate.
Per me shume info, na kontaktoni

Shikime Total: 14 , Shikime Sot 3 

Adresë: Rruga Thanas Ziko, Tirane
Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43638
Çmimi: 1.450 euro/muaj
Sipërfaqja e pronës: 418 m2
Dhoma: 12
Dhoma : 9
Tualete: 4
Kate Totale: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available
  • Rivendosni fjalëkalimin

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Instagram

    • Facebook

    Krahasoni