fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Okazion: Shitet 1030m2 truall per 20mije euro ne Sharke, Vore, Tirane

20.000 euro
Sharke, Vore, Tirane, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Okazion: Shitet nje truall 1030m2 ne fshatin Sharke, Vore, Tirane. Trualli ndodhet ngjitur me shtepite e fshatit. Eshte rruge e asfaltuar deri tek hyrja per ne truall. Ka pozicion shume te bukur dhe ka pamje deri ne Tirane dhe Dajt. Eshte e pershtatshme per ndertim vilash. Ka dokumente te rregullta ligjore.
Shitet nen cmimin e zones.
Cmimi 20mije euro i padiskutueshem.
Per me shume info, na kontaktoni ne +355698973149.

Shikime Total: 849 , Shikime Sot 4 

Adresa: Sharke, Vore, Tirane
Qyteti:
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 42296
Çmimi: 20.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 1.030 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 1.030 m2
Kate Totale: 1
Statusi: Available
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni