fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Okazion: Shitet 1030m2 truall per 20mije euro ne Sharke, Vore, Tirane

20.000 euro
Sharke, Vore, Tirane, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Okazion: Shitet nje truall 1030m2 ne fshatin Sharke, Vore, Tirane. Trualli ndodhet ngjitur me shtepite e fshatit. Eshte rruge e asfaltuar deri tek hyrja per ne truall. Ka pozicion shume te bukur dhe ka pamje deri ne Tirane dhe Dajt. Eshte e pershtatshme per ndertim vilash. Ka dokumente te rregullta ligjore.
Shitet nen cmimin e zones.
Cmimi 20mije euro i padiskutueshem.
Per me shume info, na kontaktoni ne +355698973149.

Shikime Total: 537 , Shikime Sot 3 

Adresë: Sharke, Vore, Tirane
Qyteti:
Zona:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 42296
Çmimi: 20.000 euro
Sipërfaqja e pronës: 1.030 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 1.030 m2
Kate Totale: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available

Krahasoni