fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet 12000 truall dhe toke me 30 euro/m2 ne Berxulle, Tirane

30 euro per m2
Bërxullë, Albania, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet 12000m2 toke dhe truall ku perfshihet dhe nje shtepi e vjeter. Toka eshte pjeserisht fushe dhe pjeserisht koder. Ndodhet brenda fshatit Berxulle. Ka rruge te gjere te asfaltuar deri tek shtepia. Shtepia eshte e rrethuar me mure (pjeserisht edhe me rrjete teli). Ka porte te madhe ne rrugen kryesore. Ne vazhdim eshte toka ne fushe dhe ne koder. Ka dokumente te rregullta ligjore.
Mund te perdoret per ndertim vilash ose per cdo lloj aktiviteti tjeter.
E gjithe toka (perfshire edhe shtepine) shitet me 30 euro/m2.
Per me shume info, na kontaktoni ne +355698973149.

Shikime Total: 568 , Shikime Sot 3 

Adresë: Bërxullë, Albania
Qyteti: ,
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 42290
Çmimi: 30 euro per m2
Sipërfaqja e pronës: 12.000 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 12.000 m2
Kate Totale: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet 6000m2 truall prane Doganes se Tirane...

30 euro per m2
6.000 m2
sipërfaqja
December 21, 2021
krahaso

Shitet 4645m2 truall industrial ne Rrugen e ...

70 euro per m2
4.645 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
February 23, 2021
krahaso

Okazion: Shitet 1030m2 truall per 20mije eur...

20.000 euro
1.030 m2
sipërfaqja
February 8, 2021

Krahasoni