fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 12000 truall dhe toke me 30 euro/m2 ne Berxulle, Tirane

30 euro per m2
Bërxullë, Albania, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 12000m2 toke dhe truall ku perfshihet dhe nje shtepi e vjeter. Toka eshte pjeserisht fushe dhe pjeserisht koder. Ndodhet brenda fshatit Berxulle. Ka rruge te gjere te asfaltuar deri tek shtepia. Shtepia eshte e rrethuar me mure (pjeserisht edhe me rrjete teli). Ka porte te madhe ne rrugen kryesore. Ne vazhdim eshte toka ne fushe dhe ne koder. Ka dokumente te rregullta ligjore.
Mund te perdoret per ndertim vilash ose per cdo lloj aktiviteti tjeter.
E gjithe toka (perfshire edhe shtepine) shitet me 30 euro/m2.
Per me shume info, na kontaktoni ne +355698973149.

Shikime Total: 853 , Shikime Sot 3 

Adresa: Bërxullë, Albania
Qyteti: ,
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 42290
Çmimi: 30 euro per m2
Sipërfaqja e Pronës: 12.000 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 12.000 m2
Kate Totale: 1
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 6000m2 truall prane Doganes se Tirane...

30 euro per m2
6.000 m2
sipërfaqja
21 Dhjetor, 2021
krahasoni

Shitet 4645m2 truall industrial ne Rrugen e ...

70 euro per m2
4.645 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
23 Shkurt, 2021
krahasoni

Okazion: Shitet 1030m2 truall per 20mije eur...

20.000 euro
1.030 m2
sipërfaqja
8 Shkurt, 2021
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni