klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet apartament 2+1 ne Qender te Tiranes, prane Cirkut

1.100 euro per m2
Rruga Maliq Muço, Tirana, Albania, ,
Shto te të preferuarat

Shitet apartament 2+1 ne Qender te Tiranes, prane Cirkut

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 102,36m2 ne katin e trete te nje pallati te ndertuar ne vitin 1996. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon me aneks gatimi, dy dhoma gjumi, nje banje, nje koridor dhe nje ballkon. Eshte i mobiluar dhe pjeserisht i shtruar me parket. Ka orientim Lindje. Ka dokumente te rregullta ligjore. Shitet me cmim shume te arsyeshem.
Cmimi 1100 euro/m2.
Per me shume info, na kontaktoni ne +355698973149.

Shikime Total: 5,246 , Shikime Sot 127 

Adresë: Rruga Maliq Muço, Tirana, Albania
Qyteti:
Zona:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 42280
Çmimi: 1.100 euro per m2
Sipërfaqja e pronës: 102 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 102 m2
Dhoma: 3
Dhoma : 2
Tualete: 1
Kate Totale: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available
ballkon
parket
pllaka
mobilim
kuzhine
Apartament Plan
sipërfaqja: 102.36 sqm m2
tualete: 1
Apartament Plan

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet Apartament 2+1, Rruga 4 Deshmoret, Ti...

127.000 Euro
2
dhoma
2
tualete
102 m2
sipërfaqja
October 12, 2021
krahaso

Shitet Apartament 1+1, tek Ish Stacioni i Tr...

73.370 Euro
1
dhoma
1
tualete
67 m2
sipërfaqja
September 13, 2021
krahaso

Okazion: Shitet apartament 2+1 ne Rruga PETI...

100.000 Euro
2
dhoma
1
tualete
98 m2
sipërfaqja
July 14, 2021
  • Rivendosni fjalëkalimin

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Instagram

    • Facebook

    Krahasoni