fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

OKAZION: Shitet 6000m2 Truall Industrial prane TOP CHANNEL me 85euro/m2

85 euro per m2
Rruga 7 Nentori, Tirane, , ,
shto tek të preferuarat

Kristaq Gerveni

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  Rezultatet e kërkimit tuaj

  Përshkrimi I Pronës

  OKAZION: Shitet 6000m2 Truall Industrial prane TOP CHANNEL. Trualli eshte fushe e lire me permasa 50 x 120 metra. Ka rruge te dedikuar. Eshte mes rruges dytesore te Autostrades Tirane-Durres dhe Rruges 7 Nentori. Ndodhet ne Zone Industriale dhe lejohet ndertimi i kapanoneve, fabrikave etj, deri ne 4 kate. Koeficenti i Intensitetit 2.6 (ne baze te Planit te Pergjithshem te Tiranes.
  Shitet nen cmimin e Zones.
  Cmimi 85 euro/m2 i padiskutueshem.
  Per me shume info, na kontaktoni.

  Loading

  Adresa: Rruga 7 Nentori, Tirane
  Shteti/Qarkut:
  Shtet: Albania
  Id E Pronës: 43669
  Çmimi: 85 euro per m2
  Sipërfaqja E Pronës: 6.000 m2
  Sipërfaqja e truallit të Pronës: 6.000 m2
  Dhomat: 0
  Dhoma gjumi: 0
  Tualete: 0
  Kate Totale: 1
  Statusi: I disponueshëm

  Listime të Ngjashme

  krahasoni
  OKAZION

  Shitet Shtëpi 1 Kat, Sauk, Tiranë

  180.000 Euro
  3
  dhoma gjumi
  1
  banjo
  144 m2
  Sipërfaqja
  21 Korrik, 2023
  krahasoni
  SHITUR

  Shitet 1500m2 truall industrial ne Rrugen e ...

  10.000 leke te reja/m2
  1.500 m2
  Sipërfaqja
  kris-gerveni
  16 Shkurt, 2023
  krahasoni

  Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

  336.000 euro
  2.800 m2
  Sipërfaqja
  kris-gerveni
  21 Tetor, 2022
  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni