fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shiten dy apartamente 1+1 perball Spital Amerikan 2 per 100 mije euro

100.000 euro
Rruga Bedri Karapici, ,
shto tek të preferuarat

Shiten dy apartamente 1+1 perball Spital Amerikan 2 per 100 mije euro

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shiten dy apartamente 1+1 ne katin e trete te nje pallati te ri ne Qytetin e Nxenesit. Hyrjet jane te bashkuara por mund edhe te ndahen vec e vec (kane hyrje ne drejtime te kunderta). Kane siperfaqe te barabarte me nga 64m2 sejcila. Jane hyrje te reja te sapo ndertuara dhe te mobiluara. Punimet jane cilesore.
Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar. Infrastruktura eshte shume e mire. Pallati eshte pjese e nje kompleksi, me te gjitha sherbimet me te domosdoshme. Ka linja urbane ne cdo 10 minuta.
Dokumentacioni eshte ne proces si pallat (i sapo perfunduar).
Shiten vec e vec me nga 50 mije euro ose bashke 100 mije euro.
Per me shume info, na kontaktoni ne +355698973149

Shikime Total: 801 , Shikime Sot 2 

Adresa: Rruga Bedri Karapici
Qyteti:
Zonë:
Vend: Albania
Id E Pronës: 41406
Çmimi: 100.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 128 m2
Dhomat: 4
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Kate Totale: 1
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet apartament 2+1 prane Sheshit SKENDERB...

98.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
70 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni
SHITUR

Shitet Apartament 1+1, 48 m², Rruga 5 Maji, ...

48.000 Euro
1
dhoma gjumi
1
tualete
48 m2
sipërfaqja
8 Shtator, 2022
krahasoni

Shitet Apartament 2+1, 110m2, Ali Demi, Tira...

110.000 Euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
87 m2
sipërfaqja
30 Gusht, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni