fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shiten dy kapanone ne Autostraden Tirane-Durres

4.000.000 euro
Autostrada Tirane Durres,
shto tek të preferuarat
Shitet
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shiten dy kapanone, seicili me nga 2700m2. Te dy jane njekatshe, me konstruksion metalik dhe me sanduic. Lartesia me e vogel eshte 7.5 metra dhe ne kulm 10.5 metra. Mund te shfrytezohen edhe duke ndertuar kat te dyte. Trualli eshte 17 000 m2. Kane linje 20KV dhe nje transformator 250KVA. Ka uje industrial brenda truallit dhe linja e ujit te pijshem kalon 800 metra larg. Ka kanalizime te rregullta. Jane ne zone te sheshte dhe ne rruge dytesore te Autostrades Tirane-Durres. Vendndodhja eshte mes Tiranes dhe Durresit, ne mes Portit dhe Aeroportit. Shiten bashke ose vec e vec. Cmimi i padiskutueshem 4 miljon euro. Per me shume info, na telefononi ne 0698973149.

Shikime Total: 2,319 , Shikime Sot 6 

Adresa: Autostrada Tirane Durres
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 20534
Çmimi: 4.000.000 euro
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni