fbpx
Të Gjitha Veprimet
Ambient Tregtar
Të Gjitha Qytetet
Të Gjitha Zonat
Të Gjitha Vendet/Shtetet

Pronat e listuara nëAmbient Tregtar

krahasoni

Shitet Ambient Tregtar dhe Biznes i suksessh...

350.000 Euro
1
tualete
103 m2
sipërfaqja
7 Shtator, 2021
krahasoni

Shitet Aktivitet Restorant Agroturizëm pranë...

7
dhoma gjumi
20
tualete
18.300 m2
sipërfaqja
23 Gusht, 2021
krahasoni

Jepet me qira Kapanon ne Vore me 1700 euro/m...

1.700 euro/muaj
1
tualete
390 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
15 Dhjetor, 2022
krahasoni

Jepet me qira 330m2 ambient biznesi ne Rruge...

2.000 euro/muaj
2
tualete
330 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
15 Dhjetor, 2022
krahasoni

Shitet Ambient Biznesi ne Bregdet, Sarande

850.000 Euro
348 m2
sipërfaqja
26 Korrik, 2022
krahasoni

Jepet me qira Lokal prane Rruges Dibres per ...

700 euro/muaj
300 m2
sipërfaqja
29 Mars, 2022
krahasoni

Shitet Lokal Bar-Kafe ne Laprake per 139mije...

139.000 euro
1
tualete
68 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
17 Mars, 2022
krahasoni

Jepet me qira ambient 160m2 prane Stadiumit ...

700 euro/muaj
1
tualete
160 m2
sipërfaqja
2 Shkurt, 2022
krahasoni

Shitet 390m2 Ambient Biznesi ne Bllok, Tiran...

2.000.000 euro
390 m2
sipërfaqja
1 Shkurt, 2022
krahasoni

Vile me qira, 418 m2, prane Shkolles se Kuqe...

1.450 euro/muaj
9
dhoma gjumi
4
tualete
418 m2
sipërfaqja
21 Nëntor, 2021
krahasoni

Shitet Dyqan 27.6 m2, ne rrugen Kryesore Ori...

33.000 Euro
1
tualete
28 m2
sipërfaqja
28 Tetor, 2021
krahasoni

Jepet me qira 800m2 Kapanon ne Autostrade, D...

2.000 euro/muaj
3
tualete
800 m2
sipërfaqja
15 Mars, 2021
krahasoni

Shiten 2 Dyqane 35 m2 dhe 53.72 m2 tek Tiran...

1.100 euro/m2
1
tualete
35 m2
sipërfaqja
25 Shkurt, 2021
krahasoni

Shitet 48m2 dyqan perballe Spitalit Amerikan...

1.500 euro per m2
48 m2
sipërfaqja
11 Shkurt, 2021
krahasoni

Shitet 130 m2 dyqan perballe Spitalit Amerik...

1.200 euro per m2
130 m2
sipërfaqja
11 Shkurt, 2021
krahasoni

Shitet 60m2 dyqan perballe Spitalit Amerikan...

1.500 euro per m2
60 m2
sipërfaqja
11 Shkurt, 2021
krahasoni

Shitet dyqan tek Kompleksi GRAND 47m2 per 65...

65 Euro
1
tualete
47 m2
sipërfaqja
11 Shkurt, 2021

Shitet shtepi-hotel 12 dhoma ne SUTOMORE, MA...

170.000 euro
alba-gerveni
15 Gusht, 2020
krahasoni

Jepet me qira 443m2 ambient biznesi tek Liqe...

1.500 Euro
1
tualete
443 m2
sipërfaqja
17 Nëntor, 2020
krahasoni
Shitet

Shiten dy kapanone ne Autostraden Tirane-Dur...

4.000.000 euro
12 Nëntor, 2019
krahasoni

Shitet ambient tregtar në Rrugën kryesore në...

165.000 euro
1
tualete
85 m2
sipërfaqja
alba-gerveni
21 Shtator, 2019
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen Prev Tjetër

Krahasoni