fbpx
Kërkim i Avancuar

Shitet PRONA ..: Shtepi & dy Magazina

1.100.000
https://www.google.com/maps/@41.3384517,19.5282068,17.46z?entry=ttu,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Informacion mbi Vilen:
• Sipërfaqja e viles: 197m2/kat.
• 3 kate.
Organizimi:
• Ambient ndenjie.
• Ambient gatimi.
• 4 Dhoma gjumi.
• 3 Tualete.
• 3 Ballkone.
Cilësime të tjera:
• Mobiluar
• Punime cilësore.
• Kubature e rregullt.
• Zone e preferuar per banim.

Informacion mbi Ambjentin e Biznesit;
•Siperfaqja e ambjentit te biznesit; 611m2
•Tualet
•Hapsire e bollshme
•E pershtateshme per aktivitete te ndryshme biznesi.
– E gjithe prona pozicionohet buze rruge : XHAFZOTAJ – DURRES

Objektet shiten dhe vec
• Vila me cmimin 450.000 euro
• Ambjenti biznesit 700.000 euro

Loading

Adresa: https://www.google.com/maps/@41.3384517,19.5282068,17.46z?entry=ttu
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Shtet: Albania
Id E Pronës: 45001
Çmimi: 1.100.000
Madhësia E Pronës: 1.200 m2
Prona Madhësia Lot: 2.340 m2
Dhomat: 5
Dhoma gjumi: 0
Tualete: 5
ID E Pronës: 1757474
Kate Totale: 5
Konstruksioni: Konstruksion Beton/Armuar
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta
Veranda
Ballkon
Oborr
Parket
Pllaka
Mobilim
Parkim

Listime të Ngjashme

krahasoni
Shitet

Shiten dy kapanone ne Autostraden Tirane-Dur...

4.000.000 euro
12 Nëntor, 2019

Adrian Kastrati

Telefoni:
Email:kastratibojra@yahoo.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
    Me respekt, MARSIAL Real Estate!
    Agjensia juaj e Pronave!

   • Mortgage Calculator

   Krahasoni