fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shiten dy magazina ne Zallher 820m2 per 400mije euro

400.000 euro
Zallherr
Shto te të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shiten dy magazina ne Zallherr bashke ose vec e vec. Magazinat ndodhen ne nje truall 4000m2 me dokumente te rregullta dhe te rrethuar. Ka dy porta kryesore (nje per sejcilen magazine). Eshte e pajisur me sistem elektrik trefazor, me sistem uji dhe eshte funksionale.
Magazina e pare eshte 270 m2, me lartesi 4.5 metra. Eshte e mbuluar me sanduic.
Shitet 170 mije euro.
Magazina e dyte eshte 550m2, me lartesi 3.5 metra. Ka strukture betoni dhe eshte e llogaritur per te hedhur kat te dyte. Shitet 270 mije euro.
Te dyja se bashku shiten 400 mije euro.
Per me shume info, na kontaktoni

Cel. : 0698973149

Shikime Total: 178 , Shikime Sot 2 

Adresë: Zallherr
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20936
Çmimi: 400.000 euro
Sipërfaqja e pronës: 8.200 m2
Dhoma: 2
Garazh: Yes
Çatia: Yes
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet Lokal Bar-Kafe ne Laprake per 139mije...

139.000 euro
1
tualete
68 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
March 17, 2022
krahaso

Jepet me qira ambient 160m2 prane Stadiumit ...

700 euro/muaj
1
tualete
160 m2
sipërfaqja
February 2, 2022
krahaso

Shitet 390m2 Ambient Biznesi ne Bllok, Tiran...

2.000.000 euro
390 m2
sipërfaqja
February 1, 2022

Krahasoni