fbpx
Kërkim i Avancuar

Shiten dy magazina ne Zallher 820m2 per 400mije euro

400.000 euro
Zallherr
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Shiten dy magazina ne Zallherr bashke ose vec e vec. Magazinat ndodhen ne nje truall 4000m2 me dokumente te rregullta dhe te rrethuar. Ka dy porta kryesore (nje per sejcilen magazine). Eshte e pajisur me sistem elektrik trefazor, me sistem uji dhe eshte funksionale.
Magazina e pare eshte 270 m2, me lartesi 4.5 metra. Eshte e mbuluar me sanduic.
Shitet 170 mije euro.
Magazina e dyte eshte 550m2, me lartesi 3.5 metra. Ka strukture betoni dhe eshte e llogaritur per te hedhur kat te dyte. Shitet 270 mije euro.
Te dyja se bashku shiten 400 mije euro.
Per me shume info, na kontaktoni

Cel. : 0698973149

Loading

Adresa: Zallherr
Shteti/Qarkut:
Shtet: Albania
Id E Pronës: 20936
Çmimi: 400.000 euro
Madhësia E Pronës: 8.200 m2
Prona Madhësia Lot: 0 m2
Dhomat: 2
Dhoma gjumi: 0
Tualete: 0
Garazh: Yes
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet PRONA ..: Shtepi & dy Magazina

1.100.000
5
banjo
1.200 m2
madhësia
19 Mars, 2024
krahasoni

Shitet Ambient Biznesi ne Bregdet, Sarande

850.000 Euro
348 m2
madhësia
26 Korrik, 2022
krahasoni

Shitet Lokal Bar-Kafe ne Laprake per 139mije...

139.000 euro
0
dhoma gjumi
1
banjo
68 m2
madhësia
kris-gerveni
17 Mars, 2022

Kris Gerveni

Telefoni:
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
    Me respekt, MARSIAL Real Estate!
    Agjensia juaj e Pronave!

   • Mortgage Calculator

   Krahasoni