klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet 130 m2 dyqan perballe Spitalit Amerikan 3

1.200 euro per m2
Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet një dyqan 130m2 në katin e Parë të një kompleksi të ri banimi, i cili është ndërtuar përballë Spitalit Amerikan 3.
Dyqani është i sapo përfunduar dhe mund të përdoret e përshtatet për çdo lloj biznesi . Kompleksi ofron edhe Ambiente të tjera tregtare për shitje. Janë me dokumente të rregullta. Çmimi është 1200 euro/m2.
Për më shume informacion na kontaktoni në numrin e Tel +355698973149.

Shikime Total: 49 , Shikime Sot 1 

Adresë: Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania
Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 42346
Çmimi: 1.200 euro per m2
Sipërfaqja e pronës: 130 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 130 m2
Kate Totale: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet Ambient Tregtar dhe Biznes i suksessh...

380.000 Euro
1
tualete
107 m2
sipërfaqja
September 7, 2021
krahaso

Shitet Aktivitet Restorant Agroturizëm pranë...

7
dhoma
20
tualete
18.300 m2
sipërfaqja
August 23, 2021
krahaso

Shiten 2 Dyqane 35 m2 dhe 53.72 m2 tek Tiran...

1.100 euro/m2
1
tualete
35 m2
sipërfaqja
February 25, 2021
  • Rivendosni fjalëkalimin

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Instagram

    • Facebook

    Krahasoni