fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 48m2 dyqan perballe Spitalit Amerikan 3

1.500 euro per m2
Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet një dyqan 48m2 në katin përdhes të një kompleksi të ri banimi, i cili është ndërtuar përballë Spitalit Amerikan 3.
Dyqani është i sapo përfunduar dhe mund të përdoret e përshtatet për çdo lloj biznesi. Është ngjitur me një dyqan tjetër 60m2 me pronar të njëjtë. Shiten veç e veç ose të dy bashkë. Kompleksi ofron edhe Ambiente të tjera tregtare për shitje. Janë me dokumente të rregullta. Çmimi është 1500 euro/m2.
Për më shume informacion na kontaktoni në numrin e Tel +355698973149.

Shikime Total: 826 , Shikime Sot 1 

Adresa: Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania
Qyteti:
Zonë:
Vend: Albania
Id E Pronës: 42354
Çmimi: 1.500 euro per m2
Sipërfaqja e Pronës: 48 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 48 m2
Kate Totale: 1
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet Lokal Bar-Kafe ne Laprake per 139mije...

139.000 euro
1
tualete
68 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
17 Mars, 2022
krahasoni

Jepet me qira ambient 160m2 prane Stadiumit ...

700 euro/muaj
1
tualete
160 m2
sipërfaqja
2 Shkurt, 2022
krahasoni

Shitet 390m2 Ambient Biznesi ne Bllok, Tiran...

2.000.000 euro
390 m2
sipërfaqja
1 Shkurt, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni