fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet 60m2 dyqan perballe Spitalit Amerikan 3

1.500 euro per m2
Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet një dyqan 60m2 në katin përdhes të një kompleksi të ri banimi, i cili është ndërtuar përballë Spitalit Amerikan 3.
Dyqani është i sapo përfunduar dhe mund të përdoret e përshtatet për çdo lloj biznesi. Është ngjitur me një dyqan tjetër 48m2 me pronar të njëjtë. Shiten veç e veç ose të dy bashkë. Kompleksi ofron edhe Ambiente të tjera tregtare për shitje. Janë me dokumente të rregullta. Çmimi është 1500 euro/m2.
Për më shume informacion na kontaktoni në numrin e Tel +355698973149.

Shikime Total: 545 , Shikime Sot 1 

Adresë: Rruga Bedri Karapici, Tirana, Albania
Qyteti:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 42323
Çmimi: 1.500 euro per m2
Sipërfaqja e pronës: 60 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 60 m2
Kate Totale: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet Lokal Bar-Kafe ne Laprake per 139mije...

139.000 euro
1
tualete
68 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
March 17, 2022
krahaso

Jepet me qira ambient 160m2 prane Stadiumit ...

700 euro/muaj
1
tualete
160 m2
sipërfaqja
February 2, 2022
krahaso

Shitet 390m2 Ambient Biznesi ne Bllok, Tiran...

2.000.000 euro
390 m2
sipërfaqja
February 1, 2022

Krahasoni