fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet shtepi-hotel 12 dhoma ne SUTOMORE, MALI ZI per 170mije euro

170.000 euro
Sutomore, Montenegro
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet nje shtepi dykatshe qe perdoret edhe si hotel ne Sutomore (prane Tivarit ose Bar) te Malit te Zi.
Ka gjithsej 12 dhoma ( 7 dhoma kati pare dhe 5 dhoma kati dyte). Mund te ndertohen edhe tre kate te tjera. Ka nje truall 350m2. Ndodhet rreth 900 metra larg nga Deti.
Eshte me dokumente te rregullta ligjore.
Shitet nen cmimin e zones.
Cmimi 170 mije euro.
Per me shume info, na telefononi ne 0698973149

Shikime Total: 319 , Shikime Sot 1 

Adresa: Sutomore, Montenegro
Shteti/Qarkut:
Vend: Montenegro
Id E Pronës: 21081
Çmimi: 170.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 320 m2
Dhomat: 12
Dhoma gjumi: 12
Tualete: 3
Garazh: Yes

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet apartament 2+1 prane Sheshit SKENDERB...

98.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
70 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni
SHITUR

Shitet Apartament 1+1, 48 m², Rruga 5 Maji, ...

48.000 Euro
1
dhoma gjumi
1
tualete
48 m2
sipërfaqja
8 Shtator, 2022
krahasoni

Shitet Apartament 2+1, 110m2, Ali Demi, Tira...

110.000 Euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
87 m2
sipërfaqja
30 Gusht, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni