fbpx
Të Gjitha Veprimet
Të Gjitha Llojet
Vorë
Të Gjitha Fushat
Të Gjitha Vendet/Shtetet

Pronat e listuara nëVorë

krahasoni

Jepet me qira Kapanon ne Vore me 1700 euro/m...

1.700 euro/muaj
1
banjo
390 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
15 Dhjetor, 2022
krahasoni

Shitet 4500m2 toke prane Autostrades Tr-Dr, ...

90 euro per m2
0
dhoma gjumi
0
banjo
4.500 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
27 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 7000m2 toke prane Autostrades Tr-Dr, ...

50 euro per m2
7.000 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
27 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet vile 4katshe ne Vore per 300mije euro

500 euro per m2
12
dhoma gjumi
6
banjo
600 m2
Sipërfaqja
23 Dhjetor, 2021
krahasoni

Shitet 6000m2 truall prane Doganes se Tirane...

30 euro per m2
6.000 m2
Sipërfaqja
21 Dhjetor, 2021
krahasoni

Shitet 4645m2 truall industrial ne Rrugen e ...

70 euro per m2
4.645 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
23 Shkurt, 2021
krahasoni

Okazion: Shitet 1030m2 truall per 20mije eur...

20.000 euro
1.030 m2
Sipërfaqja
8 Shkurt, 2021
krahasoni

Shitet 12000 truall dhe toke me 30 euro/m2 n...

30 euro per m2
12.000 m2
Sipërfaqja
8 Shkurt, 2021
krahasoni
Okazion

Shitet 1300 m2 toke ne Sharke, Vore per 20mi...

20.000 euro
1.300 m2
Sipërfaqja
23 Nëntor, 2020

Shitet 5738m2 Truall Industrial ne Rrugen Na...

950.000 euro
alba-gerveni
29 Qershor, 2020
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen Prev Tjetër

Krahasoni