fbpx
Të Gjitha Veprimet
Të Gjitha Llojet
Bërxullë
Të Gjitha Fushat
Të Gjitha Vendet/Shtetet

Pronat e listuara nëBërxullë

krahasoni

Shitet 4645m2 truall industrial ne Rrugen e ...

70 euro per m2
4.645 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
23 Shkurt, 2021
krahasoni

Shitet 12000 truall dhe toke me 30 euro/m2 n...

30 euro per m2
12.000 m2
Sipërfaqja
8 Shkurt, 2021
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen Prev Tjetër

Krahasoni