fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

Shitet 5738m2 Truall Industrial ne Rrugen Nacionale Vore – Fushe Kruje

950.000 euro
Rruga Nacionale Vore - Fushe Kruje,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Shitet nje truall ne Rrugen Nacionale Vore - Fushe Kruje (ne Fushe Preze). Ndodhet ngjitur me rrugen. Eshte shume afer Doganes se Tiranes. Trualli eshte i rrethuar dhe i shtruar. Eshte investuar ne infrastrukturen e ketij trualli. Ka leje ndertimi per kapanon me siperfaqe 2800m2 (duke perfshire 680m2 zyra).
Shitet 950 mije euro.
Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Loading

Adresa: Rruga Nacionale Vore - Fushe Kruje
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Shtet: Albania
Id E Pronës: 21052
Çmimi: 950.000 euro
Sipërfaqja E Pronës: 5.738 m2
Sipërfaqja e truallit të Pronës: 0 m2
Dhomat: 0
Dhoma gjumi: 0
Tualete: 0
Garazh: Yes

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 6000m2 truall prane Doganes se Tirane...

30 euro per m2
6.000 m2
Sipërfaqja
21 Dhjetor, 2021
krahasoni

Shitet 4645m2 truall industrial ne Rrugen e ...

70 euro per m2
4.645 m2
Sipërfaqja
kris-gerveni
23 Shkurt, 2021
krahasoni

Okazion: Shitet 1030m2 truall per 20mije eur...

20.000 euro
1.030 m2
Sipërfaqja
8 Shkurt, 2021

Shitet 5738m2 Truall Industrial ne Rrugen Nacionale Vore – Fushe Kruje

Telefoni:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni