fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 1800m2 Truall ne Borsh, Himare

150 euro/m2
Rruga e Plazhit, , ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 1800 m2 Truall fare prane Rruges se Plazhit dhe Plazhit Borsh. Trualli disponon dokumenta te rregullta. Vendodhje Ideale per zhvillim!

Shikime Total: 1,936 , Shikime Sot 1 

Adresa: Rruga e Plazhit
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43155
Çmimi: 150 euro/m2
Sipërfaqja e Pronës: 1.800 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 1.800 m2
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet nje vile ne Borsh prane Ujvares

500.000 euro
200 m2
sipërfaqja
28 Mars, 2022
krahasoni

Shitet 1248m2 truall ne vijen e pare ne Plaz...

250 euro per m2
1.248 m2
sipërfaqja
28 Mars, 2022
krahasoni

Shitet 8000m2 truall ne Borsh prane vijes pa...

200 euro per m2
8.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
24 Mars, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni