klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Jepet me Qira Apartament 2+1, i mobiluar, Shallvaret Tirane

400 euro
Pallatet Shallvare, Tirane, ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Jepet me qira apartament 2+1, tek “Shallvaret”
Apartamenti organizohet ne sallon+kuzhine, dy dhoma gjumi, nje koridor i cili ben organizimin ne te, nje tualet , si dhe nje ballkon.
Apartamenti eshte i saporinovuar, me te gjitha paisjet e reja, ndodhet ne nje pallat ekzistues ne katin e katert me orientim veri-jug.
Çmimi 400 euro/muaji (i diskutueshem)

Adresë: Pallatet Shallvare, Tirane
Qyteti:
Zona:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43137
Çmimi: 400 euro
Dhoma: 2
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 1
Kate Totale: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available
walscore96 / Walker's Paradise më shumë detaje këtu

Prona të Ngjashme

krahaso
Kontraktuar

Jepet Me Qira Apartament 2+1, Rruga 5 Maji, ...

30.000 lek/muaji
2
dhoma gjumi
1
tualete
78 m2
sipërfaqja
May 16, 2021
krahaso

Jepet me qira apartament 1+1 tek HYGEA me 25...

25.000 leke te reja/muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
72 m2
sipërfaqja
May 6, 2021
krahaso
Kontraktuar

Jepet me Qira Apartament 1+1, Rruga Panoram...

350 Euro/Muaj
1
dhoma gjumi
1
tualete
67 m2
sipërfaqja
March 6, 2021
  • Kërkim i Avancuar

  • Instagram

  • Facebook

Krahasoni