fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet apartament 240m2 prane Kristal Center

260.000 euro
Rruga Rrapo Hekali, Tirane, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet nje apartament me siperfaqe 240m2 ne katin e katert te nje pallati te ri ne Zonen e Selites, prane Kristal Center. Pallati ndodhet ne kodren ngjitur me Unazen e Madhe (prane Njesise 13). Ka nje ambient te kendshem pas pallatit, per zbavitje te femijve. Apartamenti eshte i organizuar ne nje sallon te madh me oxhak dhe me aneks gatimi e ngrenje, tre dhoma gjumi, nje garderobe te madhe (qe mund te kthehet ne nje dhome te rregullt), dy banja dhe dy ballkone. Eshte i mobiluar shume bukur. Eshte i shtruar me parket. Ne fakt, apartamenti mund te ndahet ne dy apartamente (ashtu ka qene dhe eshte i bashkuar). Eshte i pajisur me sisteme ngrohje ftohje, me sistem kamerash.
Ka dokumenta te rregullta ligjore.
Shitet 260 mije euro i padiskutueshem.

Shikime Total: 438 , Shikime Sot 1 

Adresa: Rruga Rrapo Hekali, Tirane
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43114
Çmimi: 260.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 240 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 240 m2
Dhomat: 6
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
Kate Totale: 1
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet apartament 2+1 prane Sheshit SKENDERB...

98.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
70 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni
SHITUR

Shitet Apartament 1+1, 48 m², Rruga 5 Maji, ...

48.000 Euro
1
dhoma gjumi
1
tualete
48 m2
sipërfaqja
8 Shtator, 2022
krahasoni

Shitet Apartament 2+1, 110m2, Ali Demi, Tira...

110.000 Euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
87 m2
sipërfaqja
30 Gusht, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni