fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet apartament 2+1 tek Kodra Diellit 130mije euro

130.000 euro
Kodra e Diellit, Tirane, ,
shto tek të preferuarat

Shitet apartament 2+1 tek Kodra Diellit 130mije euro

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet nje apartament 2+1 qe ndodhet ne katin e katert tek Kodra e Diellit. Apartamenti ka nje siperfaqe 82.3m2. Ka punime shume cilesore dhe mobilim shume te mire. Shtrimi eshte me parket. Pallati ka ashensor. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes.
Ka certifikate.
Shitet 130mije euro.
Per me shume info, na kontaktoni

Shikime Total: 109 , Shikime Sot 1 

Adresa: Kodra e Diellit, Tirane
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Shqipëria
Id E Pronës: 44571
Çmimi: 130.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 82 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 82 m2
Dhomat: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
ID E Pronës: 133361
Kati: 4
Kate Totale: 4
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet apartament 2+1 prane Sheshit SKENDERB...

98.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
70 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni
SHITUR

Shitet Apartament 1+1, 48 m², Rruga 5 Maji, ...

48.000 Euro
1
dhoma gjumi
1
tualete
48 m2
sipërfaqja
8 Shtator, 2022
krahasoni

Shitet Apartament 2+1, 110m2, Ali Demi, Tira...

110.000 Euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
87 m2
sipërfaqja
30 Gusht, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni