fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 1ha toke bujqesore ne Lushnje 300 leke/m2

3.000.000 leke te reja
Plug, Lushnje
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 10mije m2 toke bujqesore shume afer fshatit Plug, Lushnje. Ndodhet ne nje fushe me sistem vadites, me sistem drenazhimi, me rruge. Eshte toke pjellore dhe e pershtatshme per kultivimin e frutave, zarzavateve, dhe pemeve frutore. Shitet 3 milion leke te reja. Per me shume info na telefononi ne 0698973149.

Shikime Total: 312 , Shikime Sot 1 

Adresa: Plug, Lushnje
Vend: Albania
Id E Pronës: 20830
Çmimi: 3.000.000 leke te reja
Sipërfaqja e Pronës: 10.000 m2
Garazh: Yes
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 4500m2 toke prane Autostrades Tr-Dr, ...

90 euro per m2
4.500 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
27 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 7000m2 toke prane Autostrades Tr-Dr, ...

50 euro per m2
7.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
27 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 4000m2 toke ne Fortuz, Tirane me 5mij...

5.000 euro per m2
4.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni