fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 5000m2 toke prane Rolling Hills, Lunder

120 euro per m2
Lunder, Tirane, ,
shto tek të preferuarat

Shitet 5000m2 toke prane Rolling Hills, Lunder

Telefoni:00355698973149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 5000m2 toke ngjitur me vilat e Rolling Hills. Toka eshte e lire dhe me pak pjerresi. Ka pamje shume te bukur.
Shitet me 120 euro/m2.
Per me shume info, na kontaktoni

Shikime Total: 54 , Shikime Sot 4 

Adresa: Lunder, Tirane
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Afghanistan
Id E Pronës: 44611
Çmimi: 120 euro per m2
Sipërfaqja e Pronës: 5.000 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 5.000 m2
ID E Pronës: 13275
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 5000m2 prane Rrethrrotullimit te Fark...

100 euro per m2
5.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
6 Dhjetor, 2022
krahasoni

Shitet 2000m2 toke ne Farke, Tirane me 140mi...

140.000 euro
2.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
6 Dhjetor, 2022
krahasoni

Shitet 5000m2 toke prane Komunes Dajt

80 euro per m2
5.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
6 Dhjetor, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni