fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet 2300 m2 truall prane Top Channel, Yzberisht, Tirane

140 euro per m2
Rruga 7 Nentori, Yzberisht, Tirane, , ,
Shto te të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet 2300 m2 truall per ndertim vilash ose per zhvillimin e bizneseve te tjera. Trualli ka dalje ne Rrugen 7 Nentori, prane Top Channel. Trualli eshte i rrafshte me pak pjerresi dhe i rrethuar.
Ka dokumenta te rregullta ligjore.
Shitet me 140 euro/m2
Per me shume informacion, na kontaktoni.

Shikime Total: 67 , Shikime Sot 2 

Adresë: Rruga 7 Nentori, Yzberisht, Tirane
Zona:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43622
Çmimi: 140 euro per m2
Sipërfaqja e pronës: 2.300 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 2.300 m2
Kate Totale: 1
Çatia: Po
Statusi: I disponueshëm

Prona të Ngjashme

Shitet nje truall 2000m2 ne Prush me 60euro/...

60 euro per m2
kris-gerveni
January 8, 2022
  • Reset Password

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Instagram

    • Facebook

    Krahasoni