fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shiten 3 hektare truall industrial ne Mezez, Tirane me 35euro/m2

35 euro/m2
Rruga Zalata, Mezez Tirane, , ,
Shto te të preferuarat

Alban Demirxhiu

Telefoni:00355672062483
Email:alban.demirxhiu@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet 3 hektare truall industrial ne Mezez, Tirane. Trualli eshte i rrafshte, me nje pjeresi te vogel. Eshte bosh dhe perfshihet ne Zonen Industriale, Mezez, Tirane. Sipas Planit te Pergjithshem te Tiranes, lejohet ndertimi i kapanoneve, fabrikave e te tjera ndertime industriale deri ne 4 kate. Eshte Zone shume e pershtatshme per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Ndodhet vetem 8 km larg Qendres se Tiranes dhe 3 km larg nga Lagjja e Kombinatit.
Cmimi 35 euro/m2
Per me shume info, na kontaktoni.

Shikime Total: 214 , Shikime Sot 1 

Adresë: Rruga Zalata, Mezez Tirane
Zona:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 43624
Çmimi: 35 euro/m2
Sipërfaqja e pronës: 30.000 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 30.000 m2
Kate Totale: 1
Çatia: Po
Statusi: I disponueshëm

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
June 8, 2022
krahaso

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
May 19, 2022
krahaso

Shitet 2000m2 truall prane CASA ITALIA me 16...

160 euro per m2
2.000 m2
sipërfaqja
March 29, 2022

Krahasoni