fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shiten 3 hektare truall industrial ne Mezez, Tirane me 35euro/m2

35 euro/m2
Rruga Zalata, Mezez Tirane, , ,
shto tek të preferuarat

Alban Demirxhiu

Telefoni:00355672062483
Email:alban.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 3 hektare truall industrial ne Mezez, Tirane. Trualli eshte i rrafshte, me nje pjeresi te vogel. Eshte bosh dhe perfshihet ne Zonen Industriale, Mezez, Tirane. Sipas Planit te Pergjithshem te Tiranes, lejohet ndertimi i kapanoneve, fabrikave e te tjera ndertime industriale deri ne 4 kate. Eshte Zone shume e pershtatshme per zhvillimin e bizneseve te ndryshme. Ndodhet vetem 8 km larg Qendres se Tiranes dhe 3 km larg nga Lagjja e Kombinatit.
Cmimi 35 euro/m2
Per me shume info, na kontaktoni.

Shikime Total: 409 , Shikime Sot 2 

Adresa: Rruga Zalata, Mezez Tirane
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43624
Çmimi: 35 euro/m2
Sipërfaqja e Pronës: 30.000 m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 30.000 m2
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
8 Qershor, 2022
krahasoni

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
19 Maj, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni