fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet apartament 2+1 113m2 kati pare tek Liqeni Thate

113.000 euro
Liqeni i Thate, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet apartament 2+1+2banja me siperfaqe 113m2 qe ndodhet ne katin e pare. Ka pozicion shume te pershtatshem dhe ka drite gjithe diten. Ka pamje te bukur te Liqenit te Thate dhe te kodrave perreth.
Shitet me 1000 euro per m2. Per me shume info na telefononi

Cel. : 0698973149

Shikime Total: 846 , Shikime Sot 1 

Adresa: Liqeni i Thate
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 20813
Çmimi: 113.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 113 m2
Dhomat: 3
Dhoma gjumi: 2
Tualete: 2
Kate Totale: 1
Garazh: Yes
Statusi: Available

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet apartament 2+1 prane Sheshit SKENDERB...

98.000 euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
70 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni
SHITUR

Shitet Apartament 1+1, 48 m², Rruga 5 Maji, ...

48.000 Euro
1
dhoma gjumi
1
tualete
48 m2
sipërfaqja
8 Shtator, 2022
krahasoni

Shitet Apartament 2+1, 110m2, Ali Demi, Tira...

110.000 Euro
2
dhoma gjumi
1
tualete
87 m2
sipërfaqja
30 Gusht, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni