fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

SHITET DUBLEX 3+1 I PA MOBILUAR NE QENDER TE ELBASANIT

105
Rruga 25 Nentori Elbasan, ,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Dubleksi organizohet ne dy kate me siperfaqe totale 178m2 dhe perfiton nga nje verande me pamje panoramike prej 161m2 ne katin a dyte, dhe nje ballkon ne katin a pare.Cdo kat ka dhe nga nje tualet te dedikuar.
Dubleksi ka orinetim Jug-Perendim.
Disponon dokumentacion te regullt hipotekor.
Disponon 1 vend parkimi nentokesor.
Cmimi i diksutueshem!

Loading

Adresa: Rruga 25 Nentori Elbasan
Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarkut:
Shtet: Albania
Id E Pronës: 44871
Çmimi: 105
Sipërfaqja E Pronës: 178 m2
Sipërfaqja e truallit të Pronës: 178 m2
Dhomat: 3
Dhoma gjumi: 3
Tualete: 2
ID E Pronës: 1
Kati: 13
Kate Totale: 2
Garazh: 1 vend parkimi nentokesor
Konstruksioni: Konstruksion Beton/Armuar
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta
Veranda
Pamje Panoramike
Ballkon
Ashensor
Parkim

SHITET DUBLEX 3+1 I PA MOBILUAR NE QENDER TE ELBASANIT

Telefoni:
Email:rezin.art.dr@gmail.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni