fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet ambient tregtar në Rrugën kryesore në Lushnjë

165.000 euro
Lushnjë,
Shto te të preferuarat

Shitet ambient tregtar në Rrugën kryesore në Lushnjë

Telefoni:
Email:agerveni@gmail.com

Me kontakto

Kërkimi i pasurisë

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet ambient tregtar 85m2 ne katin përdhe në Rrugën kryesore pranë Qëndres së Lushnjës. Lokali është përdorur si Bar kafe, Gelateri dhe Ëmbëltore. Ka ambient të këndshëm dhe investim bashkëkohor brenda dhe jashtë. Shitet për arsye emigrimi. Çmimi 165 mije euro. Për më shumë info, na telefononi ne 00355698973149.

Shikime Total: 1,015 , Shikime Sot 4 

Adresë: Lushnjë
Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20455
Çmimi: 165.000 euro
Sipërfaqja e pronës: 85 m2
Dhoma: 1
Tualete: 1
Kate Totale: 1
Çatia: Yes
Statusi: Available
walscore67 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

Krahasoni