fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet ambient tregtar në Rrugën kryesore në Lushnjë

165.000 euro
Lushnjë,
shto tek të preferuarat

Shitet ambient tregtar në Rrugën kryesore në Lushnjë

Telefoni:
Email:agerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet ambient tregtar 85m2 ne katin përdhe në Rrugën kryesore pranë Qëndres së Lushnjës. Lokali është përdorur si Bar kafe, Gelateri dhe Ëmbëltore. Ka ambient të këndshëm dhe investim bashkëkohor brenda dhe jashtë. Shitet për arsye emigrimi. Çmimi 165 mije euro. Për më shumë info, na telefononi ne 00355698973149.

Shikime Total: 1,509 , Shikime Sot 1 

Adresa: Lushnjë
Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 20455
Çmimi: 165.000 euro
Sipërfaqja e Pronës: 85 m2
Dhomat: 1
Tualete: 1
Kate Totale: 1
Statusi: Available
walscore67 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni