fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet truall industrial 1.7ha ne Kilometrin 7-te ne Autostrade Tr. – Dr.

80 euro/m2
Autostrada Tirane - Durres,
Shto te të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet 17000m2 truall Industrial ne Autostraden Tirane – Durres, Kilometri 7-te. Mund te ndahet ne 5000m2 dhe 12000m2. Trualli eshte fushe, e lire dhe me rruge. Mund te ndertohen objekte industriale (kapanone, fabrika, etj.). Eshte ne nyjen kryesore te lidhjes se Autostrades me linjen e Trenit.
Shitet me 80 euro/m2. Per me shume info na telefononi.

Cel. : 0698973149

Shikime Total: 103 , Shikime Sot 2 

Adresë: Autostrada Tirane - Durres
Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20819
Çmimi: 80 euro/m2
Sipërfaqja e pronës: 17.000 m2
Garazh: Yes

Prona të Ngjashme

Shitet nje truall 2000m2 ne Prush me 60euro/...

60 euro per m2
kris-gerveni
January 8, 2022
  • Reset Password

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Instagram

    • Facebook

    Krahasoni