fbpx
Kërkim i Avancuar

Shitet vile e paperfunduar tek Shkembi Kavajes

230.000 euro
Shkembi Kavajes, Durres, ,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

Shitet vile e paperfunduar tek Shkembi i Kavajes.Ka perfunduar karabinaja per dy kate, dhe ka mundesi per t’u ndertuar deri ne 5 kate. Ka siperfaqe 211m2 ne cdo kat. Trualli gjithsej eshte 500m2. Eshte e aksesueshme nga rruga dytesore qe fillon tek Plepat, Durres. Ka dy mbikalime per kembesoret per ne det. Ndodhet vetem 300 metra larg detit. Eshte e ndertuar ne nje koder me pamje shume te bukur.
Shitet 230 mije euro.
Per me shume info, na kontaktoni.

Loading

Adresa: Shkembi Kavajes, Durres
Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarkut:
Shtet: Afghanistan
Id E Pronës: 44730
Çmimi: 230.000 euro
Madhësia E Pronës: 422 m2
Prona Madhësia Lot: 500 m2
Dhomat: 8
Dhoma gjumi: 6
Tualete: 4
ID E Pronës: 13281
Kati: 2
Kate Totale: 2
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    Për çdo kërkesë apo bashkëpunim me agjensinë tonë, Na kontaktoni nërmjet formularit të Mëposhtëm!
    Me respekt, MARSIAL Real Estate!
    Agjensia juaj e Pronave!

   • Mortgage Calculator

   Krahasoni