fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Jepet me qira nje apartament 1+1 ne Rrugen 5 Maji me 26mije leke ne muaj

26.000 leke te reja/muaj
Rruga 5 Maji, Tirane, ,
shto tek të preferuarat

Kris Gerveni

Telefoni:+ (355) 69 89 73 149
Email:krisgerveni@gmail.com

Më Kontaktoni

Interesim rreth Pronës

Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Jepet me qira nje apartament 1+1 qe ndodhet ne katin e pare te nje vile trekatshe. Vila eshte me oborr dhe ka vend parkimi. Eshte duke u mobiluar brenda kesaj jave. Ndodhet prane Shkolles “Tirana Jone” ne Rrugen kryesore “5 Maji”.
Jepet me qira me 26mije leke ne muaj.
Per me shume info, na kontaktoni

Shikime Total: 304 , Shikime Sot 2 

Adresa: Rruga 5 Maji, Tirane
Qyteti:
Zonë:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 43778
Çmimi: 26.000 leke te reja/muaj
Sipërfaqja e Pronës: 67 m2
Dhomat: 2
Dhoma gjumi: 1
Tualete: 1
Kate Totale: 1
Statusi: I disponueshëm
walscore57 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

Listime të Ngjashme

krahasoni
Kontraktuar

Jepet me qira vile tre katshe tek 21-shi me ...

850 euro/muaj
3
dhoma gjumi
2
tualete
220 m2
sipërfaqja
28 Shkurt, 2021
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni