fbpx
klikoni për të mundësuar zmadhimin
po ngarkohet ...
Nuk gjetëm asnjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Sateliti Hibride Terren Vendndodhja ime Ekran i plotë
kërkim i avancuar

Shitet 2000 m2 truall në Petrelë

100 euro/m2
Shto te të preferuarat
Shitet
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i pronës

Shitet 2000 m2 truall në anën Veri-Perëndimore të Kalajsë së Petrelës, Tiranë. Ka pamje të mrekullueshme të Tiranës dhe të gjithë luginës së Erzenit drejt Arbanës. Është e përshtatshme për Objekt Biznesi ose për Vila. Cmimi 100euro/m2. Për më shumë info na kontaktoni në nr e telefonit.

Cel. : 0698973149

Shikime Total: 1,043 , Shikime Sot 1 

Qyteti:
Shteti / Qarku:
Shteti: Albania
Id e Pronës: 20401
Çmimi: 100 euro/m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 2.000 m2

Prona të Ngjashme

krahaso

Shitet 975m2 truall ne Fortuz, Tirane me 5mi...

5.000 leke te reja/m2
975 m2
sipërfaqja
June 8, 2022
krahaso

Shitet 5400m2 Truall Industrial ne Autostrad...

550.000 euro
5.400 m2
sipërfaqja
May 19, 2022
krahaso

Shitet 2000m2 truall prane CASA ITALIA me 16...

160 euro per m2
2.000 m2
sipërfaqja
March 29, 2022

Krahasoni