fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet 2000 m2 truall në Petrelë

100 euro/m2
shto tek të preferuarat
Shitet
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet 2000 m2 truall në anën Veri-Perëndimore të Kalajsë së Petrelës, Tiranë. Ka pamje të mrekullueshme të Tiranës dhe të gjithë luginës së Erzenit drejt Arbanës. Është e përshtatshme për Objekt Biznesi ose për Vila. Cmimi 100euro/m2. Për më shumë info na kontaktoni në nr e telefonit.

Cel. : 0698973149

Shikime Total: 1,562 , Shikime Sot 6 

Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 20401
Çmimi: 100 euro/m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 2.000 m2

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 4000m2 toke ne Fortuz, Tirane me 5mij...

5.000 euro per m2
4.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 5500m2 toke pas Petreles me 35euro/m2

35 euro per m2
5.500 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni