fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shes truall per Agrobiznes

40 per m2
,
shto tek të preferuarat
Shitet
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet truall dhe tokë bujqësore pranë Lumit të Zaranikës, Elbasan. Ka dy shtëpi me dokumente trualli dhe një pjesë toke bujqësore. Ka mundësi zgjerimi deri në 3 hektarë. Brenda truallit për shitje gjenden edhe dy stalla. Pranë ndodhet dhe një rezervuar i cili mund të shfrytëzohet për rritjen e shpendëve të ujit ose për sporte ujore. Rrethohet nga një pyll rreth 330 hektarë i cili krijon një kurorë të mahnitshme dhe çlodhëse. Lokacioni dhe prona është shumë e përshtatshme për zhvillimnin e aktiviteteve me tipare Agrobiznesi, duke pasur pranë lumin, rezervuarin, shtëpitë, stallat dhe pyllin. Për më shumë informacion dhe për të vizituar pronën na telefononi në numrin 0698973149.

Shikime Total: 1,498 , Shikime Sot 6 

Qyteti: ,
Shteti/Qarkut:
Vend: Shqipëri
Id E Pronës: 20400
Çmimi: 40 per m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 6.800 m2

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 4000m2 toke ne Fortuz, Tirane me 5mij...

5.000 euro per m2
4.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 5500m2 toke pas Petreles me 35euro/m2

35 euro per m2
5.500 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni