fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
View Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja Ime Fullscreen
Kërkim I Avancuar

Shitet Truall përballë TEG, mbi Natyrën e Qetë

100 euro/m2
shto tek të preferuarat
Shitet
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi i Pronës

Shitet truall 15 000 m2 mbi Natyren e Qetë në kodren përballë TEG. Është në pozicion shumë të favorshëm për të ndërtuar vila. Ka pamje të mrekullueshme rreth e rreth zones. Rruga është e asfaltuar deri 100m afër tokës. Ka linjë elektrike ngjitur me truallin. Toka është e rrethuar dhe e mbjellë me ullinj. Shitet me 100 euro/m2. Mund të shitet edhe në siperfaqe më të vogla me cmim 110 euro/m2. Per më shumë info na kontaktoni në nr. e telefonit 0698973149.

Shikime Total: 1,406 , Shikime Sot 1 

Qyteti:
Shteti/Qarkut:
Vend: Albania
Id E Pronës: 20402
Çmimi: 100 euro/m2
Sipërfaqja e Truallit të Pronës: 15.000 m2

Listime të Ngjashme

krahasoni

Shitet 2800m2 truall prane Autostrades Tr-Dr

336.000 euro
2.800 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
21 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 4000m2 toke ne Fortuz, Tirane me 5mij...

5.000 euro per m2
4.000 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
krahasoni

Shitet 5500m2 toke pas Petreles me 35euro/m2

35 euro per m2
5.500 m2
sipërfaqja
kris-gerveni
14 Tetor, 2022
  • Ndryshoni Passwordin

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

    • Llogaritësi i Kredisë

    Krahasoni