fbpx
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen
Kërkim i Avancuar

SHITEN 2 DYQANE NE QENDER TE ELBASANIT

100 Euro
Rruga 25 Nentori Elbasan, ,
shto tek të preferuarat
Rezultatet e kërkimit tuaj

Përshkrimi I Pronës

100000 Eur per te dy (i diskutueshem)
Dyqani 1 :44m2
Dyqani 2 :86m2

- Njesite ndodhen ne Rrugen '25 Nëntori' ne Gonide me biznese te tjera
- Te dy dyqanet disponojne tualet dhe kane orientim Jug-Perendim
- Ndodhen ne katin e pare
- Njesite jane te pershatcme per nje llojshmeri bizneses si qendra estetike, parukeri, zyra, dyqan etj.
- Njiseite shiten vec e vec ose se bashku dhe ka mundesi per tu bashkuar ne nje njesi me te madhe
- Mund te diskutohet dhe opsioni per qera

Per me shume indormacion me kontaktoni

Loading

Adresa: Rruga 25 Nentori Elbasan
Qyteti:
Zona:
Shteti/Qarkut:
Shtet: Albania
Id E Pronës: 44876
Çmimi: 100 Euro
Sipërfaqja E Pronës: 130 m2
Sipërfaqja e truallit të Pronës: 130 m2
Dhomat: 0
Dhoma gjumi: 0
Tualete: 2
ID E Pronës: 1
Kati: 1
Kate Totale: 1
Konstruksioni: Konstruksion Beton/Armuar
Statusi: I disponueshëm
Dokumentat: Dokumenta të rregullta
walscore66 / Somewhat Walkable më shumë detaje këtu

Silvana Demirxhiu

Telefoni:00355698175262
Email:silva.demirxhiu@gmail.com

Më Kontaktoni

  • Reset Password

  • Exchange

  • Kërkoni Pronat

  • Na Kontaktoni

   Gabim: S’u gjet formular kontaktesh.

  • Mortgage Calculator

  Krahasoni