fbpx
Të Gjitha Veprimet
Biznes
Të Gjitha Qytetet
Të Gjitha Fushat
Të Gjitha Vendet/Shtetet

Pronat e listuara nëBiznes

krahasoni

SHITEN 2 DYQANE NE QENDER TE ELBASANIT

100 Euro
2
banjo
130 m2
Sipërfaqja
13 Tetor, 2023
krahasoni

Shitet Ambient Biznesi ne Bregdet, Sarande

850.000 Euro
348 m2
Sipërfaqja
26 Korrik, 2022
krahasoni

Jepet me qira 390m2 Ambient Biznesi ne BLLOK...

5.000 euro/muaj
390 m2
Sipërfaqja
1 Shkurt, 2022
krahasoni
SHITUR

Shitet Ambient Tregtar dhe Biznes i suksessh...

350.000 Euro
1
banjo
103 m2
Sipërfaqja
7 Shtator, 2021
krahasoni

Shitet Aktivitet Restorant Agroturizëm pranë...

7
dhoma gjumi
20
banjo
18.300 m2
Sipërfaqja
23 Gusht, 2021
kliko për të mundësuar zoom
duke u ngarkuar...
Ne nuk kemi gjetur ndonjë rezultat
Pamje Udhërrëfyesi Satellite Hybrid Terreni Vendndodhja ime Fullscreen Prev Tjetër

Krahasoni